חיסול האתר!!! 1+1 מתנה על הכל! וגם - כל המוצרים עד 89.90 ש"ח! משלוח דיסקרטי בכל קניה - עד 8 ימי עסקים

תקנון

תקנון

מסמך זה מהווה התקנון והתנאים הכלליים לשימוש באתר ובשירותי החברה.

תנאים כלליים אלה נתונים לשינויים ועדכונים מעת לעת. הגולש באתר מאשר כי הוא

מסכים לתנאים כלליים אלה.

 

  1. אתר Your Toy הינו אתר למכירת אביזרי מין. האתר מופעל על ידי קבוצת אפריל ח.פ. 25344599 ("החברה").

  2. רכישה באתר: הרכישה באתר מתבצעת באמצעות כרטיס אשראי בלבד. סליקת האשראי מאובטחת ומתבצעת על ידי חברת ישראכרט. גם האתר האתר מאובטח SSL. פרטי כרטיס האשראי של הלקוח אינו נשמר אצל החברה - הוא מועבר רק לחברת הסליקה, ישראכרט.

  3. מדיניות ביטולים – בהתאם לחוק הגנת הצרכן. ניתן להחזיר כל מוצר באריזתו המקורית וסגורה תוך 14 יום מיום קבלתו - מכל סיבה שהיא, ולקבל את כספכם בחזרה, בניכוי עלות המשלוח עם שליח שנשלח מבית העסק ללקוח, בסך 30 ש"ח.

  4. אחריות - אחריות למוצרים למשך 6 חודשים מיום הקניה.
  5. מדיניות פרטיות – לשם ביצוע ההזמנה והמשלוח ללקוחות, החברה תאסוף מידע זיהוי אישי הכולל את שם המשתמש, כתובתו, מספר טלפון וכתובת דוא"ל שלו. החברה מתחייבת להגן על מידע זה ולאבטח אותו וכן שלא להעבירו לשום צד שלישי.

  6. פורמט האתר: החברה רשאית לשנות את הפורמט והתוכן של האתר מעת לעת.

  7. השהייה של תפעול האתר או השירותים: החברה רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי להשהות את פעולת האתר או השירותים, כולם או חלקם, בכל עת לשם עבודות תיקון או עדכון או לשם שדרוג התוכן או הפונקציונאליות של האתרי מעת לעת.

  8. הדין החל: הדין החל על תנאים כלליים אלה הוא הדין הישראלי וכל סכסוך הנובע מתנאים כלליים אלה יהיה בסמכות השיפוט הבלעדית של בתי המשפט המוסמכים בתל אביב-יפו . תנאים כלליים אלה מהווים את כלל ההסכם בין החברה למשתמש באתר